Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
search
Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
Energiahatékonyság Energiahatékonyság
LED Technológia LED Technológia
Hideg fény Hideg fény
Index:
L100-E27-1865-01x03
Strumień świetlny:
1890 lm
Műszaki adatok:
Magasság: 138 mm
Szélesség: 60 mm
Izzó típusa: A70
Foglalat típusa: E27
Teljesítmény: 18 W
Egyenértékű teljesítmény: 100 W
Fényáram: 1890 lm
Fényszín: Hideg
Színhőmérséklet: 6500K
Színvisszaadási index CRI: Ra ≥ 80
Szabályozhatóság: Nem
Búra színe: Tejszerű
Búra anyaga: Műanyag
Darabszám a csomagban: 3
Energiaosztály: F
Energiafogyasztás: 18 kWh/1000 h
LED Technológia
Hideg fény
Szélesség
60 mm
Magasság
138 mm
Strumień świetlny
1890 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Ilość sztuk
4
Garanciális feltételek
20%