Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06
search
Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 18W, Hideg - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06
Energiahatékonyság Energiahatékonyság
LED Technológia LED Technológia
Hideg fény Hideg fény
Index:
L100-E27-1865-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1890 lm
Műszaki adatok:
Magasság: 138 mm
Szélesség: 60 mm
Izzó típusa: A70
Foglalat típusa: E27
Teljesítmény: 18 W
Egyenértékű teljesítmény: 100 W
Fényáram: 1890 lm
Fényszín: Hideg
Színhőmérséklet: 6500K
Színvisszaadási index CRI: Ra ≥ 80
Dimmerelhető: Nem
Bura színe: Tejfehér
Bura anyaga: Műanyag
Darabszám a csomagban: 6
Világítási szög: 220º
Feszültség: 220-240V
Energia osztály: F
Energiafogyasztás: 18 kWh/1000 h
Védelmi osztály: IP20
Tanúsítványok: CE, RoHS
A termékben használt innovatív megoldások
Energiahatékonyság
LED Technológia
Hideg fény
Egészségre biztonságos
Ra ≥ 80
Hosszú élettartam
Azonnali indulás
Szemkímélő
Megvilágítási szög 220°
Rázkódás- és rezgésállóság
Nincsenek törékeny elemek, mint például az izzószál — mechanikailag tartósabbak
CE tanúsítvány
RoHS tanúsítvány
Védje a környezetet
3 év garancia
Sorozat
Szélesség
60 mm
Magasság
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1890 lm
Fény színe
Temperatura barwowa
Tompíthatóság lehetősége
Nem
Bura színe
Tejszerű
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Ilość sztuk
6
Napięcie
220-240V
EPREL
EPREL információs kártya
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
20%