Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Meleg - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03
search
Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Meleg - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Meleg - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Meleg - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Meleg - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 18W, Meleg - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x03
Energiahatékonyság Energiahatékonyság
LED Technológia LED Technológia
Meleg szín Meleg szín
Index:
L100-E27-1830-01x03
Strumień świetlny:
1890 lm
Műszaki adatok:
Magasság: 138 mm
Szélesség: 60 mm
Izzó típusa: A70
Foglalat típusa: E27
Teljesítmény: 18 W
Egyenértékű teljesítmény: 100 W
Fényáram: 1890 lm
Fény színe: Meleg
Színhőmérséklet: 3000K
Színvisszaadási index CRI: Ra ≥ 80
Tomkíthatóság: Nem
Búra színe: Tejfehér
Búra anyaga: Műanyag
Egységek száma a csomagban: 3
Energiaosztály: F
Energiafelhasználás: 18 kWh/1000 h
Védelmi szint: IP20
LED Technológia
Meleg szín
Szélesség
60 mm
Magasság
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Strumień świetlny
1890 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383453
Ilość sztuk
4
Garanciális feltételek
20%