Mexen Uni-Term S dupla radiátorburkolat készlet, fehér - W910-000-20
search
Ellenállás és tartósság Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás Gyakorlati megoldás
2 év garancia 2 év garancia
Index:
W910-000-20
Szín:
Fehér
Szín - Fehér - ()
A Mexen S dupla radiátor takarókészlet praktikus és esztétikus választás. Rozsdamentes acélból készült, tartós és korrózióálló. A fehér szín és a finom méretek (115 x 65 mm, magassága 7 mm) lehetővé teszik, hogy bármilyen belső térhez jól illeszkedjen. A sárgaréz hüvelyek (hossza 50 mm, belső átmérője 20 mm) stabilitást és könnyű beszerelést biztosítanak termosztatikus készletek és radiátorszelepek számára. Ideális a radiátor csatlakozások dekoratív elrejtésére.
Műszaki adatok:
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Szín: Fehér
Rozetta szélessége: 115 x 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső nyílás átmérője: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
Hüvelyek belső átmérője: 20 mm
Radiátor csatlakozások furattávolsága: 50 mm
A termékben használt innovatív megoldások
Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás
2 év garancia
Sorozat
Szín
Fehér
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garancia feltételei
Gyártó
Nem találták meg a választ?
Írj nekünk
100% Az ügyfelek ajánlják ezt a terméket
Minőség
Megjelenés
5.0
Általános értékelés alapján 1 Vélemény
  • Megerősített
  • Egyéb variánsok
20%