Mexen Uni-Term R dupla radiátor takarókészlet, arany - W905-000-50
search
Ellenállás és tartósság Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás Gyakorlati megoldás
2 év garancia 2 év garancia
Index:
W905-000-50
Szín:
Arany
Szín - Arany - ()
A Mexen R kettős radiátor burkolókészlet arany színben elegáns és funkcionális megoldás a radiátoros csatlakozások elrejtésére. Magas minőségű rozsdamentes acélból és sárgarézből készül, így tartósságot és korrózióállóságot biztosít. Az 115 x 65 mm-es rózsák és 50 mm hosszú hüvelyek tökéletesen illeszkednek a szabványos termosztatikus készletekhez és radiátorszelepekhez. Az arany szín luxus megjelenést kölcsönöz a belső térnek.
Műszaki adatok:
Rózsa anyaga: Rozsdamentes acél
Szín: Arany
Rózsa szélessége: 115 x 65 mm
Rózsa magassága: 7 mm
Belső furat átmérője: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
Hüvelyek belső átmérője: 20 mm
Radiátoros csatlakozások furatainak távolsága: 50 mm
A termékben használt innovatív megoldások
Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás
Szín
Arany
Garancia feltételei
Gyártó
Nem találták meg a választ?
Írj nekünk
100% Az ügyfelek ajánlják ezt a terméket
Minőség
Megjelenés
5.0
Általános értékelés alapján 1 Vélemény
  • Megerősített
  • Egyéb variánsok
20%