Mexen Uni-Term R kettős radiátor burkolókészlet, fehér - W905-000-20
search
Ellenállás és tartósság Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás Gyakorlati megoldás
2 év garancia 2 év garancia
Index:
W905-000-20
Szín:
Fehér
Szín - Fehér - ()
A Mexen R kétszeres radiátor takarókészlet, fehér tökéletes megoldás azok számára, akik esztétikusan szeretnék befejezni a radiátor telepítését. Rozsdamentes acélból és sárgarézből készült, tartósságot és korrózióállóságot biztosít. Fehér színe harmonikusan illeszkedik bármilyen belső térbe. A rozetta méretei 115 x 65 mm, a hüvelyek 50 mm hosszúságúak és belső átmérőjük 20 mm, könnyen felszerelhetők. A készlet a termosztát készletek és a radiátorszelepek felszerelésére alkalmas, ami teljes funkcionalitást biztosít.
Műszaki adatok:
Rozett anyaga: Rozsdamentes acél
Szín: Fehér
Rozett szélessége: 115 x 65 mm
Rozett magassága: 7 mm
Belső furat átmérője: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
Hüvelyek belső átmérője: 20 mm
Radiátoros csatlakozási furatok távolsága: 50 mm
A termékben használt innovatív megoldások
Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás
Szín
Fehér
Garancia feltételei
Gyártó
Nem találták meg a választ?
Írj nekünk
100% Az ügyfelek ajánlják ezt a terméket
Minőség
Megjelenés
5.0
Általános értékelés alapján 7 Vélemény
  • Megerősített
  • Egyéb variánsok
20%