Mexen Fremont vinyl padlólapok 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE 1,5 mm alátét, 4 V-fuga, Tölgy - F1099-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Fremont  vinyl padlólapok 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE 1,5 mm alátét, 4 V-fuga, Tölgy - F1099-1240-182-505-4V1-01 Mexen Fremont  vinyl padlólapok 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE 1,5 mm alátét, 4 V-fuga, Tölgy - F1099-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Kopásállósági osztály: AC4 Kopásállósági osztály: AC4
Index:
F1099-1240-182-505-4V1-01
Hosszúság:
1240 mm
Szélesség:
182 mm
Vastagság:
6,5 mm
Szerkezet:
A Mexen Fremont panele winylowe ideális megoldás minden otthon számára. Mérete 1240 mm hosszúságú és 182 mm szélességű, a vastagsága pedig 6,5 mm (5 mm kompozit polimerkő + 1,5 mm IXPE alátét), ami tartósságot és kényelmet biztosít. A 0,55 mm-es kopóréteg osztálya AC4, ami kiemelkedő ellenállást jelent kopásállóság terén. A 4 V-Fuga kivitel elegáns megjelenést kölcsönöz, míg a beépített IXPE alátét és a 100%-os vízállóság növeli az élettartamot. A Mexen Fremont kompatibilis a padlófűtéssel és fokozottan ellenáll a karcolásoknak.
Termék specifikáció:
Hosszúság: 1240 mm
Szélesség: 182 mm
Vastagság: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Koptatóréteg vastagság: 0,55 mm
Kopásállósági osztály: AC4
Használati osztály: 32
Darabszám csomagonként: 8
m² mennyiség csomagonként: 1,80
Szerkezet: Tölgy
Anyag: Polimer-kő kompozit
Szerelési mód: Valinge 2G
Csúszásgátló osztály: DS
Hővezetés: 0,144 W/mK
Antisztatikus ≤ 2kV
4 oldalas V-fuga
Integrált IXPE alátét - 1,5 mm
Vízállóság - 100%
Felület, ami megkönnyíti az elszennyeződések tisztítását
Mechanikai sérülésekkel és karcolásokkal szembeni ellenállás
Alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel kompatibilis
A termékben használt innovatív megoldások
SPC
System Uniclick 2G
Kopásállósági osztály: AC4
Közhasználati osztály: 32
Integrált alátét
Az alátét hő- és hangszigetelő funkciót lát el, valamint a padló stabilitásáért felelős. Termékünk integrált IXPE alátéttel rendelkezik - 1,5 mm - ennek a megoldásnak köszönhetően nincs szükség további anyagok lerakására a padlóra, így a padló elhelyezése sokkal kényelmesebb és gyorsabb.
Vízálló
Puha és kellemes tapintású
Fa szerkezete
A belső terek tökéletes akusztikája
Tartós
Tűzálló
Csúszásmentes
V-fuga
Padlófűtéshez alkalmas
Szennyeződésálló
Antisztatikus
Dilatáció
20 év garancia
Sorozat
Hosszúság
1240 mm
Szélesség
182 mm
Vastagság
6,5 mm
Minta
Anyag
Polimer-kő kompozit
Helyes elhelyezési mód
Koptató réteg vastagsága
0,55 mm
Darabszám a csomagban
8
Csomagban lévő m² mennyiség
1,80
V-Fuga
Szerkezet
Árnyalat
Természetes
Minta
Nem
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
20%
Négyzetméter padló
m2
+10% készlet
1.8054 m2
Csomagok összege 1 - Darabszám: 8
SPC SPC
Index:
F1099-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm