Mexen Uni-Term S egyszemélyes radiátortakaró készlet, fehér - W909-000-20
search
Ellenállás és tartósság Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás Gyakorlati megoldás
2 év garancia 2 év garancia
Index:
W909-000-20
Szín:
Fehér
Szín - Fehér - ()
A Mexen S egyrészes takarókészlet radiátorhoz ideális megoldás a fűtési rendszer esztétikus befejezéséhez. Rozsdamentes acélból és sárgarézből készült, ami biztosítja a tartósságot és a korrózióállóságot. A fehér szín harmonizál a legtöbb belső térrel, és a kompakt méretek diszkrét integrációt biztosítanak a radiátorral. A készlet két 65 mm külső átmérőjű rozetta és 50 mm hosszú hüvelyt tartalmaz, ami megkönnyíti a termosztátos készletek és radiátorszelepek felszerelését.
Műszaki adatok:
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Szín: Fehér
Rozetta külső átmérője: 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső furat átmérője: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
Hüvelyek belső átmérője: 20 mm
A termékben használt innovatív megoldások
Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás
2 év garancia
Sorozat
Szín
Fehér
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garancia feltételei
Gyártó
Nem találták meg a választ?
Írj nekünk
100% Az ügyfelek ajánlják ezt a terméket
Minőség
Megjelenés
4.0
Általános értékelés alapján 1 Vélemény
  • Megerősített
  • Egyéb variánsok
20%