Mexen Uni-Term R egyszemélyes radiátor burkolókészlet, fehér - W904-000-20
search
Ellenállás és tartósság Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás Gyakorlati megoldás
2 év garancia 2 év garancia
Index:
W904-000-20
Szín:
Fehér
Szín - Fehér - ()
A Mexen R egyes takarókészlet radiátorhoz, fehér kiváló megoldás a szerelési elemek esztétikus elrejtésére. Magas minőségű rozsdamentes acélból készült, ami tartósságot és eleganciát biztosít. A fehér szín harmonizál a legtöbb belső térrel. A 65 mm átmérőjű rozetta és az 50 mm hosszú sárgaréz hüvelyek könnyű szerelést biztosítanak a termosztatikus készletek és radiátorszelepek számára.
Műszaki adatok:
Rozetta anyaga: Rozsdamentes acél
Szín: Fehér
Külső rozetta átmérő: 65 mm
Rozetta magasság: 7 mm
Belső lyuk átmérő: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
Belső hüvely átmérő: 20 mm
A termékben használt innovatív megoldások
Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás
2 év garancia
Sorozat
Szín
Fehér
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garancia feltételei
Gyártó
Nem találták meg a választ?
Írj nekünk
100% Az ügyfelek ajánlják ezt a terméket
Minőség
Megjelenés
4.5
Általános értékelés alapján 2 Vélemény
  • Megerősített
  • Egyéb variánsok
20%