Mexen Uni-Term R egyszemélyes radiátor takarókészlet, arany - W904-000-50
search
Ellenállás és tartósság Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás Gyakorlati megoldás
2 év garancia 2 év garancia
Index:
W904-000-50
Szín:
Arany
Szín - Arany - ()
A Mexen R egycsöves radiátor takarókészlet arany színben kiváló minőségű kivitelével tűnik ki. A rozsdamentes acél és sárgaréz tartósságot és esztétikát biztosít. A készlet két, 65 mm átmérőjű és 21 mm belső átmérőjű rozetát, valamint 50 mm hosszú és 20 mm belső átmérőjű hüvelyt tartalmaz, amelyek megkönnyítik a termosztatikus készletek és radiátorszelepek felszerelését. Az elegáns arany szín osztályt ad minden belső térnek.
Műszaki adatok:
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Szín: Arany
A rozetta külső átmérője: 65 mm
A rozetta magassága: 7 mm
Belső lyuk átmérője: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
A hüvelyek belső átmérője: 20 mm
A termékben használt innovatív megoldások
Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás
Szín
Arany
Garancia feltételei
20%