Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03
search
Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03
Energiahatékonyság Energiahatékonyság
LED Technológia LED Technológia
Meleg szín Meleg szín
Index:
L100-E27-2030-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
2100 lm
Műszaki adatok:
Magasság: 138 mm
Szélesség: 60 mm
Izzó típusa: A70
Foglalat típusa: E27
Teljesítmény: 20 W
Egyenértékű teljesítmény: 100 W
Fényáram: 2100 lm
Fény színe: Meleg
Színhőmérséklet: 3000K
Színvisszaadási index CRI: Ra ≥ 80
Szabályozható: Nem
Burkolat színe: Tejszerű
Burkolat anyaga: Műanyag
Csomag tartalma: 3 db
Világítási szög: 220º
Feszültség: 220-240V
Energiaosztály: F
Energiafogyasztás: 20 kWh/1000 h
Védettségi fokozat: IP20
Tanúsítványok: CE, RoHS
A termékben használt innovatív megoldások
Energiahatékonyság
LED Technológia
Meleg szín
Egészségre biztonságos
Ra ≥ 80
Hosszú élettartam
Azonnali indulás
Szemkímélő
Megvilágítási szög 220°
Rázkódás- és rezgésállóság
Nincsenek törékeny elemek, mint például az izzószál — mechanikailag tartósabbak
CE tanúsítvány
RoHS tanúsítvány
Védje a környezetet
3 év garancia
Sorozat
Szélesség
60 mm
Magasság
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
2100 lm
Fény színe
Temperatura barwowa
Tompíthatóság lehetősége
Nem
Bura színe
Tejszerű
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383468
Ilość sztuk
4
Napięcie
220-240V
EPREL
EPREL információs kártya
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
20%