Mexen Xorin kétrészes rozsdamentes acél mosogató 780 x 450 mm, fekete HC - 6441782000-70HC
  • Konyhai Napok
search
Mexen Xorin kétrészes rozsdamentes acél mosogató 780 x 450 mm, fekete HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin kétrészes rozsdamentes acél mosogató 780 x 450 mm, fekete HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin kétrészes rozsdamentes acél mosogató 780 x 450 mm, fekete HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin kétrészes rozsdamentes acél mosogató 780 x 450 mm, fekete HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin kétrészes rozsdamentes acél mosogató 780 x 450 mm, fekete HC - 6441782000-70HC
Index:
6441782000-70HC
Szín:
Szín - Fekete - ()
Felület - Mézeskorong - ()
Termék specifikáció:
Méret: 780x450x200 mm
Kamra mélysége: 200 mm
Kamra méretei: 400x352,5 mm (nagyobb), 352,5x350 mm (kisebb)
Perem acél vastagsága: 3 mm
Kamra acél vastagsága: 1 mm
Körsarkok sugara a kamránál: R10
Lefolyó átmérője: Ø92 mm
Típus: 2 kamrás
Beépítés típusa: Pultba építhető
Anyaga: Rozsdamentes acél AISI 304
Szín: Fekete
Felület: Méhsejt
Szifon befejezése: Fekete
Túlfolyó nyílás: Igen
Csaptelep nyílás: Igen
Kézi szifon hulladékkosárral és dugóval
További lefolyófedél
Rejtett túlfolyó nyílás
Hangelnyelő szőnyeg a mosogatóhoz
Ütés-, karc- és elszíneződés-állóság
Ellenállás a magas hőmérséklettel és a hősokkal szemben
Hosszabb oldal
780 mm
Rövidebb oldal
450 mm
Garancia feltételei
20%