Mexen Xorin 780 x 450 mm-es 2 rekeszes acél mosogatótálca, inox HC - 6441782000-01HC
  • Konyhai Napok
search
Mexen Xorin 780 x 450 mm-es 2 rekeszes acél mosogatótálca, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin 780 x 450 mm-es 2 rekeszes acél mosogatótálca, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin 780 x 450 mm-es 2 rekeszes acél mosogatótálca, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin 780 x 450 mm-es 2 rekeszes acél mosogatótálca, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin 780 x 450 mm-es 2 rekeszes acél mosogatótálca, inox HC - 6441782000-01HC
Rozsdamentes acél AISI 304 Rozsdamentes acél AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Karcállóság Karcállóság
Index:
6441782000-01HC
Szín:
Szín - Inox - ()
Felület - Mézeskorong - ()
Termék specifikáció:
Méret: 780x450x200 mm
Rekesz mélysége: 200 mm
Rekesz méretei: 400x352,5 mm (nagyobb), 352,5x350 mm (kisebb)
Perem acélvastagsága: 3 mm
Rekesz acélvastagsága: 1 mm
Sarok lekerekítési sugara: R10
Leeresztő átmérő: Ø92 mm
Típus: 2 rekeszes
Típus: Pultba süllyesztett
Anyag: AISI 304 rozsdamentes acél
Szín: Inox
Felület: Méhsejt mintázat
Szifon felületkezelése: Inox
Túlfolyó nyílás: Igen
Csaptelep nyílás: Igen
Kézi szifon kosárral és dugóval a csomagban
Kiegészítő lefolyófedél
Rejtett túlfolyó nyílás
Hangszigetelő szőnyegek a mosogatóhoz
Ütés-, karc- és elszíneződésállóság
Magas hőmérséklet- és hősokktűrés
Könnyen tisztítható felület
A termékben használt innovatív megoldások
Rozsdamentes acél AISI 304
PerfectClean
Karcállóság
Szennyeződésekkel szembeni ellenállóság
Magas hőmérséklettel szembeni ellenállás
Mosogató hangtompító szőnyegek
Rejtett túlfolyó lyuk
2 év garancia
Sorozat
Hosszabb oldal
780 mm
Rövidebb oldal
450 mm
Szín
Felület
Mézeskorong
Típus
Forma
Téglalap
Szerelési irány
Univerzális
Szifon a csomagban
Igen
Kamrák száma
Nyílások
1
Csepegtető
Csepegtető nélkül
Átutalás
Igen
Használati utasítás
Biztonsági információk
Garancia feltételei
20%