Mexen Xorin 2-medencés acél mosogató 780 x 450 mm, arany HC - 6441782000-55HC
  • Konyhai Napok
search
Mexen Xorin 2-medencés acél mosogató 780 x 450 mm, arany HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin 2-medencés acél mosogató 780 x 450 mm, arany HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin 2-medencés acél mosogató 780 x 450 mm, arany HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin 2-medencés acél mosogató 780 x 450 mm, arany HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin 2-medencés acél mosogató 780 x 450 mm, arany HC - 6441782000-55HC
Index:
6441782000-55HC
Szín:
Szín - Arany - ()
Felület - Mézeskorong - ()
Termékleírás:
Méret: 780x450x200 mm
Medence mélysége: 200 mm
Medence méretei: 400x352,5 mm (nagyobb), 352,5x350 mm (kisebb)
Acél perem vastagsága: 3 mm
Acél medence vastagsága: 1 mm
Medence sarkainak lekerekítési sugara: R10
Leeresztő átmérője: Ø92 mm
Típus: 2-medencés
Típus: Beépíthető
Anyag: AISI 304 rozsdamentes acél
Szín: Arany
Felület: Méhsejt struktúra
Szifon bevonat: Arany
Túlfolyó nyílás: Igen
Csaptelep nyílás: Igen
Kézi szifon tartalmazza a hulladék kosarat és dugót
Kiegészítő leeresztő takaró
Rejtett túlfolyó nyílás
Hangszigetelő szőnyegek a mosogató alatt
Ütés-, karc- és elszíneződésálló
Magas hőmérséklet- és hősokkállóság
Hosszabb oldal
780 mm
Rövidebb oldal
450 mm
Garancia feltételei
20%