Mexen Xorin acél konyhai mosogató, 2 rekeszes, 780 x 450 mm, réz HC - 6441782000-65HC
  • Konyhai Napok
search
Mexen Xorin acél konyhai mosogató, 2 rekeszes, 780 x 450 mm, réz HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin acél konyhai mosogató, 2 rekeszes, 780 x 450 mm, réz HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin acél konyhai mosogató, 2 rekeszes, 780 x 450 mm, réz HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin acél konyhai mosogató, 2 rekeszes, 780 x 450 mm, réz HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin acél konyhai mosogató, 2 rekeszes, 780 x 450 mm, réz HC - 6441782000-65HC
Index:
6441782000-65HC
Szín:
Szín - Réz - ()
Felület - Mézeskorong - ()
Termékspecifikáció:
Méret: 780x450x200 mm
Rekesz mélysége: 200 mm
Rekesz méretei: 400x352,5 mm (nagyobb), 352,5x350 mm (kisebb)
Perem acélvastagsága: 3 mm
Rekesz acélvastagsága: 1 mm
Sarkok lekerekítési sugara: R10
Elvezető átmérője: ø92 mm
Típus: 2 rekeszes
Típus: Pultba építhető
Anyag: Rozsdamentes acél AISI 304
Szín: Réz
Felület: Méhsejt
Szifon befejezése: Réz
Túlfolyó nyílás: Igen
Csaptelep furata: Igen
Kézi szifon, hulladékkosárral és dugóval
Extra rejtett fedél a lefolyóra
Rejtett túlfolyó nyílás
Hangszigetelő matracok a mosogatón
Ütés-, karc- és elszíneződésállóság
Magas hőmérséklet- és hőmérsékleti sokkal szembeni ellenállás
Hosszabb oldal
780 mm
Rövidebb oldal
450 mm
Garancia feltételei
20%