Mexen Binox acél mosogató 2-medencés 800 x 450 mm, fekete HC - 6421802000-70HC
  • Konyhai Napok
search
Mexen Binox acél mosogató 2-medencés 800 x 450 mm, fekete HC - 6421802000-70HC Mexen Binox acél mosogató 2-medencés 800 x 450 mm, fekete HC - 6421802000-70HC Mexen Binox acél mosogató 2-medencés 800 x 450 mm, fekete HC - 6421802000-70HC Mexen Binox acél mosogató 2-medencés 800 x 450 mm, fekete HC - 6421802000-70HC Mexen Binox acél mosogató 2-medencés 800 x 450 mm, fekete HC - 6421802000-70HC
Index:
6421802000-70HC
Szín:
Szín - Fekete - ()
Felület - Mézeskorong - ()
Termék specifikáció:
Méret: 800x450x200 mm
Medence mélysége: 200 mm
Medence méretei: 400x362 mm
Perem acélvastagsága: 3 mm
Medence acélvastagsága: 1 mm
Sarok ívelés sugara: R10
Leeresztő átmérő: ø92 mm
Típus: 2-medencés
Beszerelési módszer: Beépített, Pulpit alatti
Anyag: Rozsdamentes acél AISI 304
Szín: Fekete
Felület: Méhsejt
Szifon felületkezelése: Fekete
Túlfolyó nyílás: Igen
Csaptelep nyílás: Nem
Kézi szifon kosárral a hulladékok számára és dugóval
Extra burkolat a leeresztőre
Rejtett túlfolyó nyílás
Hangszigetelő szőnyegek a mosogatóhoz
Ütés-, karcolás-, és elszíneződés-állóság
Magas hőmérséklet- és hősokk ellenállás
Könnyen tisztítható felület
Hosszabb oldal
800 mm
Rövidebb oldal
450 mm
Garancia feltételei
20%