Mexen Binox 2 kamrás rozsdamentes acél mosogató 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
  • Konyhai Napok
search
Mexen Binox 2 kamrás rozsdamentes acél mosogató 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox 2 kamrás rozsdamentes acél mosogató 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox 2 kamrás rozsdamentes acél mosogató 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox 2 kamrás rozsdamentes acél mosogató 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox 2 kamrás rozsdamentes acél mosogató 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
Rozsdamentes acél AISI 304 Rozsdamentes acél AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Karcállóság Karcállóság
Index:
6421802000-01HC
Szín:
Szín - Inox - ()
Felület - Mézeskorong - ()
Termékleírás:
Méret: 800x450x200 mm
Kamra mélysége: 200 mm
Kamra méretei: 400x362 mm
Perem vastagsága: 3 mm
Kamra acélvastagsága: 1 mm
Saroksugár: R10
Kifolyó átmérője: ø92 mm
Típus: 2 kamrás
Beépítési típus: Felső, Alsó
Anyag: Rozsdamentes acél AISI 304
Szín: Inox
Felület: Méhsejt
Szifon felületkezelés: Inox
Túlfolyó nyílás: Igen
Csaptelep nyílás: Nem
Kézi szifon hulladékkosárral és dugóval a csomagban
Kiegészítő takaró elem a kifolyóhoz
Rejtett túlfolyócső
Mosogató hangszigetelő szőnyegek
Ellenállás ütésnek, karcolásnak és elszíneződésnek
Ellenállóság magas hőmérséklettel és termikus sokkal szemben
Felület, amely megkönnyíti a tisztítást
A termékben használt innovatív megoldások
Rozsdamentes acél AISI 304
PerfectClean
Karcállóság
Szennyeződésekkel szembeni ellenállóság
Magas hőmérséklettel szembeni ellenállás
Mosogató hangtompító szőnyegek
Rejtett túlfolyó lyuk
2 év garancia
Sorozat
Hosszabb oldal
800 mm
Rövidebb oldal
450 mm
Szín
Felület
Mézeskorong
Forma
Téglalap
Szerelési irány
Univerzális
Szifon a csomagban
Igen
Kamrák száma
Nyílások
0
Csepegtető
Csepegtető nélkül
Átutalás
Igen
Használati utasítás
Biztonsági információk
Garancia feltételei
20%