Mexen Binox kétkamrás acél mosogatótálca 800 x 450 mm, arany HC - 6421802000-55HC
  • Konyhai Napok
search
Mexen Binox kétkamrás acél mosogatótálca 800 x 450 mm, arany HC - 6421802000-55HC Mexen Binox kétkamrás acél mosogatótálca 800 x 450 mm, arany HC - 6421802000-55HC Mexen Binox kétkamrás acél mosogatótálca 800 x 450 mm, arany HC - 6421802000-55HC Mexen Binox kétkamrás acél mosogatótálca 800 x 450 mm, arany HC - 6421802000-55HC Mexen Binox kétkamrás acél mosogatótálca 800 x 450 mm, arany HC - 6421802000-55HC
Rozsdamentes acél AISI 304 Rozsdamentes acél AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Karcállóság Karcállóság
Index:
6421802000-55HC
Szín:
Szín - Arany - ()
Felület - Mézeskorong - ()
Termék specifikáció:
Méret: 800x450x200 mm
Kamra mélysége: 200 mm
Kamra méretei: 400x362 mm
Perem acél vastagsága: 3 mm
Kamra acél vastagsága: 1 mm
Sarokkerekítési sugár: R10
Elvezető átmérője: ø92 mm
Típus: 2-kamrás
Formátum: Beépített, Pultsík alatti
Anyag: AISI 304 rozsdamentes acél
Szín: Arany
Felület: Méhsejt
Szifon kivitel: Arany
Túlfolyónyílás: Igen
Csaptelep lyuk: Nem
Manuális szifon hulladékkosárral és dugóval
További elvezető rejtőrács
Rejtett túlfolyónyílás
Hangszigetelő mosogató szőnyegek
Ellenáll az ütésekkel, karcolásokkal és elszíneződésekkel szemben
Magas hőmérséklet- és hősokkállóság
Könnyen tisztítható felület
A termékben használt innovatív megoldások
Rozsdamentes acél AISI 304
PerfectClean
Karcállóság
Szennyeződésekkel szembeni ellenállóság
Magas hőmérséklettel szembeni ellenállás
Mosogató hangtompító szőnyegek
Rejtett túlfolyó lyuk
2 év garancia
Sorozat
Hosszabb oldal
800 mm
Rövidebb oldal
450 mm
Szín
Felület
Mézeskorong
Forma
Téglalap
Szerelési irány
Univerzális
Szifon a csomagban
Igen
Kamrák száma
Nyílások
0
Csepegtető
Csepegtető nélkül
Átutalás
Igen
Használati utasítás
Biztonsági információk
Garancia feltételei
20%