Mexen Binox kétkamrás acél mosogató 800 x 450 mm, réz HC - 6421802000-65HC
  • Konyhai Napok
search
Mexen Binox kétkamrás acél mosogató 800 x 450 mm, réz HC - 6421802000-65HC Mexen Binox kétkamrás acél mosogató 800 x 450 mm, réz HC - 6421802000-65HC Mexen Binox kétkamrás acél mosogató 800 x 450 mm, réz HC - 6421802000-65HC Mexen Binox kétkamrás acél mosogató 800 x 450 mm, réz HC - 6421802000-65HC Mexen Binox kétkamrás acél mosogató 800 x 450 mm, réz HC - 6421802000-65HC
Index:
6421802000-65HC
Szín:
Szín - Réz - ()
Felület - Mézeskorong - ()
Termékleírás:
Méretek: 800x450x200 mm
Kamra mélysége: 200 mm
Kamra méretei: 400x362 mm
Perem acél vastagsága: 3 mm
Kamra acél vastagsága: 1 mm
Sarkok lekerekítési sugara: R10
Leeresztő átmérője: ø92 mm
Típus: 2-kamrás
Beépítési típus: Pultba süllyesztett, beépített
Anyag: Rozsdamentes acél AISI 304
Szín: Réz
Felület: Méhsejt
Szifon kivitel: Réz
Túlfolyó lyuk: Igen
Csaptelep lyuk: Nem
Kézi szifon hulladékkosárral és dugóval együtt
Extra leeresztő borítás
Rejtett túlfolyó lyuk
Hangszigetelő párnák a mosogatóhoz
Ütés-, karc- és elszíneződés ellenállás
Hőmérséklet- és hősokk ellenállás
Könnyen tisztítható felület
Hosszabb oldal
800 mm
Rövidebb oldal
450 mm
Garancia feltételei
20%