Mexen Palmdale vinyl panelek 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-fuga, Tölgy - F1327-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Palmdale vinyl panelek 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-fuga, Tölgy - F1327-1227-187-255-4V1-01 Mexen Palmdale vinyl panelek 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-fuga, Tölgy - F1327-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Ragasztásos szerelés Ragasztásos szerelés
Kopásállósági osztály: AC4 Kopásállósági osztály: AC4
Index:
F1327-1227-187-255-4V1-01
Hosszúság:
1227 mm
Szélesség:
187 mm
Vastagság:
2,5 mm
Szerkezet:
Minta - Deszka - ()
A Mexen Palmdale panele winylowe 1227 x 187 mm ideális választás otthonába. Ezek a padlólapok 2,5 mm vastagságúak, és kiemelkedő 0,55 mm-es warstwy ścieralnej rendelkeznek, ami garantálja a hosszú élettartamot. Az AC4-es klasa ścieralności és a 32-es klasa użyteczności biztosítják a tartósságot. A 'Dąb' struktúra természetes megjelenést kölcsönöz a belső térnek, míg a 4-stronna V-Fuga lenyűgöző vizuális hatást eredményez. Ezek a panelek teljesen vodoodporność és kiválóan ellenállnak a mechanic és karcolásoknak, így tökéletes választás bármilyen helyisége számára. A paneleket könnyen takarítani lehet, és alkalmasak alacsony hőmérsékletű padlófűtéshez is, ami otthonának további kényelmét biztosítja.
Termék specifikáció:
Hossz: 1227 mm
Szélesség: 187 mm
Vastagság: 2,5 mm
Koptatóréteg vastagsága: 0,55 mm
Kopásállósági osztály: AC4
Használati osztály: 32
Darabszám a csomagban: 12
m² mennyiség csomagonként: 2,75
Szerkezet: Tölgy
Anyag: Műanyag
Szerelés módja: Ragasztásra
Csúszásgátló osztály: DS
Hővezetési képesség: 0,087 W/mK
Antisztatikus ≤ 2kV
4-oldalú V-fuga
Beépített PVC alap
Vízállóság - 100%
Könnyen tisztítható felület
Mechanikai sérülésekkel és karcolásokkal szembeni ellenállás
Kis hőmérsékletű padlófűtéssel való kompatibilitás
A termékben használt innovatív megoldások
LVT
Ragasztásos szerelés
Kopásállósági osztály: AC4
Közhasználati osztály: 32
Integrált alátét
Vízálló
Puha és kellemes tapintású
Fa szerkezete
A belső terek tökéletes akusztikája
Tartós
Tűzálló
Csúszásmentes
V-fuga
Padlófűtéshez alkalmas
Szennyeződésálló
Antisztatikus
20 év garancia
Sorozat
Hosszúság
1227 mm
Szélesség
187 mm
Vastagság
2,5 mm
Minta
Anyag
Műanyag
Helyes elhelyezési mód
Ragasztóra
Koptató réteg vastagsága
0,55 mm
Darabszám a csomagban
12
Csomagban lévő m² mennyiség
2,75
V-Fuga
Szerkezet
Árnyalat
Természetes
Minta
Nem
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
20%
Négyzetméter padló
m2
+10% készlet
2.7533 m2
Csomagok összege 1 - Darabszám: 12
LVT LVT
Index:
F1327-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm