Mexen Palmdale vinyl panelek halszálka 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-fuga, Tölgy - F1480-0570-095-255-4V1-01
search
Mexen Palmdale  vinyl panelek halszálka 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-fuga, Tölgy - F1480-0570-095-255-4V1-01 Mexen Palmdale  vinyl panelek halszálka 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-fuga, Tölgy - F1480-0570-095-255-4V1-01
Index:
F1480-0570-095-255-4V1-01
Hosszúság:
570 mm
Szélesség:
95 mm
Vastagság:
2,5 mm
Szerkezet:
Minta - Halszálka - ()
A Mexen Palmdale panele winylowe jodełka kiemelkedő választás minden térbe, köszönhetően a 100%-os vízállóságának és az egyszerű tisztíthatósági felületének. A 570 x 95 mm-es panelek erős, 0,55 mm-es kopásálló réteggel és AC4-es kopásállósági osztállyal rendelkeznek, így ellenállnak a mechanikai sérüléseknek és karcolásoknak. A 2,5 mm vastagságú és 32-es használati osztályba sorolt anyag kiválóan alkalmas ragasztásos rögzítésre, integrált PVC alátéttel, 4 V fugával. Antisztatikus, csúszásmentes (DS) és kompatibilis a padlófűtéssel.
Termék specifikáció:
Hosszúság: 570 mm
Szélesség: 95 mm
Vastagság: 2,5 mm
Koptatóréteg vastagsága: 0,55 mm
Kopásállósági osztály: AC4
Használati osztály: 32
Darabszám csomagban: 26 (13 bal és 13 jobb oldali)
Csomag m²: 1,40
Struktúra: Tölgy
Anyag: Műanyag
Szerelési mód: Ragasztással
Csúszásgátló osztály: DS
Hővezetőképesség: 0,087 W/mK
Antisztatikus ≤ 2 kV
4-oldalas V-fuga
Integrált PVC alap
Vízállóság - 100%
Könnyen tisztítható felület
Mechanikai sérülésekkel és karcolásokkal szemben ellenálló
Alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel kompatibilis
Hosszúság
570 mm
Szélesség
95 mm
Vastagság
2,5 mm
Koptató réteg vastagsága
0,55 mm
Garanciális feltételek
20%
Négyzetméter padló
m2
+10% készlet
Index:
F1480-0570-095-255-4V1-01
570 mm
95 mm
2,5 mm