Mexen Uni-Term S kettős fűtőtest takaró készlet, arany - W910-000-50
search
Ellenállás és tartósság Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás Gyakorlati megoldás
2 év garancia 2 év garancia
Index:
W910-000-50
Szín:
Arany
Szín - Arany - ()
A Mexen S dupla radiátortakaró készlet, arany, elegáns és funkcionális megoldás a belső terek számára. Rozsdamentes acélból és sárgarézből készült, garantálja a tartósságot és az esztétikát. Az arany szín luxus megjelenést kölcsönöz. A 115 x 65 mm-es és 7 mm magasságú rozetták, valamint az 50 mm hosszú és 20 mm belső átmérőjű hüvelyek tökéletesen illeszkednek a legtöbb radiátorhoz. Ideális termosztatikus készletek és radiátorszelepek szereléséhez, biztosítva a rendezett és modern megjelenést.
Műszaki adatok:
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Szín: Arany
Rozetta szélessége: 115 x 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső furat átmérője: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
Hüvelyek belső átmérője: 20 mm
Radiátor csatlakozási furatok távolsága: 50 mm
A termékben használt innovatív megoldások
Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás
2 év garancia
Sorozat
Szín
Arany
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garancia feltételei
20%