Mexen Uni-Term S egyes radiátor takarókészlet, arany - W909-000-50
search
Ellenállás és tartósság Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás Gyakorlati megoldás
2 év garancia 2 év garancia
Index:
W909-000-50
Szín:
Arany
Szín - Arany - ()
A Mexen S egyes radiátor takarókészlet, arany egy elegáns és funkcionális megoldás. Kiváló minőségű rozsdamentes acélból és sárgarézből készült, a készlet tartósságot és esztétikát biztosít. A rozetta külső átmérője 65 mm, magassága 7 mm, ami diszkrét takarást garantál. Az arany szín luxus megjelenést kölcsönöz. A 50 mm hosszú és 20 mm belső átmérőjű hüvelyek tökéletesen illeszkednek termosztatikus készletekhez és radiátorszelepekhez, könnyű szerelhetőséget biztosítva.
Műszaki adatok:
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Szín: Arany
Rozetta külső átmérője: 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső furat átmérője: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
Hüvelyek belső átmérője: 20 mm
A termékben használt innovatív megoldások
Ellenállás és tartósság
Gyakorlati megoldás
Szín
Arany
Garancia feltételei
Gyártó
Nem találták meg a választ?
Írj nekünk
100% Az ügyfelek ajánlják ezt a terméket
Minőség
Megjelenés
5.0
Általános értékelés alapján 1 Vélemény
  • Megerősített
  • Egyéb variánsok
20%