Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06
search
Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A70, 20W, Meleg - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06
Energiahatékonyság Energiahatékonyság
LED Technológia LED Technológia
Meleg szín Meleg szín
Index:
L100-E27-2030-01x06
Strumień świetlny:
2100 lm
Műszaki adatok:
Magasság: 138 mm
Szélesség: 60 mm
Izzó típusa: A70
Menet típusa: E27
Teljesítmény: 20 W
Egyenértékű teljesítmény: 100 W
Fényáram: 2100 lm
Fényszín: Meleg
Színhőmérséklet: 3000K
Színvisszaadási index CRI: Ra ≥ 80
Szabályozhatóság: Nem
Búra színe: Tejszerű
Búra anyaga: Műanyag
Darabszám a csomagban: 6
Energiaosztály: F
Energiafogyasztás: 20 kWh/1000 h
LED Technológia
Meleg szín
Szélesség
60 mm
Magasság
138 mm
Strumień świetlny
2100 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383468
Ilość sztuk
6
Garanciális feltételek
20%