Mexen Nova 6x LED izzó E27, A60, 15W, Hideg - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06
search
Mexen Nova 6x LED izzó E27, A60, 15W, Hideg - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A60, 15W, Hideg - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A60, 15W, Hideg - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A60, 15W, Hideg - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED izzó E27, A60, 15W, Hideg - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06
Energiahatékonyság Energiahatékonyság
LED Technológia LED Technológia
Hideg fény Hideg fény
Index:
L100-E27-1565-01x06
Strumień świetlny:
1575 lm
Műszaki adatok:
Magasság: 124 mm
Szélesség: 60 mm
Izzó típusa: A60
Foglalat típusa: E27
Teljesítmény: 15 W
Egyenértékű teljesítmény: 100 W
Fényáram: 1575 lm
Fényszín: Hideg
Színhőmérséklet: 6500K
Színvisszaadási index CRI: Ra ≥ 80
Szabályozhatóság: Nem
Bura színe: Tejszerű
Bura anyaga: Műanyag
Mennyiség csomagonként: 6
Energiaosztály: F
Energiafogyasztás: 15 kWh/1000 h
Védettségi fokozat: IP20
LED Technológia
Hideg fény
Szélesség
60 mm
Magasság
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Strumień świetlny
1575 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Ilość sztuk
6
Garanciális feltételek
20%