Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm cső, 100 mb - W97100-1620-100
search
Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm cső, 100 mb - W97100-1620-100 Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm cső, 100 mb - W97100-1620-100 Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm cső, 100 mb - W97100-1620-100
100% diffúzióállóság 100% diffúzióállóság
Sokoldalú alkalmazás Sokoldalú alkalmazás
Ellenállás a magas hőmérsékletre Ellenállás a magas hőmérsékletre
Index:
W97100-1620-100
Típus:
Cső
Hosszúság:
100 m
Átmérő :
20 mm
Hosszúság - 100 m - ()
Átmérő - 20 mm - ()
Műszaki adatok:
Hosszúság: 100 mb
Külső átmérő: 20 mm
Falvastagság: 2 mm
Közbenső réteg vastagsága: 0,23 mm
Rétegek száma: 5
Külső réteg: Keresztkötésű polietilén
Közbenső réteg: Alumínium
Belső réteg: Keresztkötésű polietilén
Csatlakozás típusa: Lézeres homlokhegesztés
Üzemi hőmérséklet: max 95 °C
Maximális üzemi nyomás 20°C-on: 10 bar
Gáz- és korrózióállóság: 100% antiddiffúzió
Lineáris hőtágulási együttható: 0,024mm/(m⋅K)
Hővezetési képesség: 0,43 W/(m²K)
Égési reakció: E osztály
Minimális kézi hajlítási sugár: 100 mm
Minimális rugós hajlítási sugár: 70 mm
Alkalmazás:
- központi fűtés
- padlófűtés
- hideg és meleg használati víz
A termékben használt innovatív megoldások
100% diffúzióállóság
Sokoldalú alkalmazás
Ellenállás a magas hőmérsékletre
10 év garancia
Atest Higiénés PZH
Sorozat
Hosszúság
100 m
Átmérő
20 mm
Típus
Cső
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
PZH vizsgálat
20%
Index:
W97100-1620-100
20 mm
Hosszúság - 100 m - ()
Átmérő - 20 mm - ()