Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm cső, 100 mb - W97101-1620-100
search
Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm cső, 100 mb - W97101-1620-100 Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm cső, 100 mb - W97101-1620-100 Mexen AL-L PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm cső, 100 mb - W97101-1620-100
100% diffúzióállóság 100% diffúzióállóság
Index:
W97101-1620-100
Átmérő :
20 mm
Hosszúság - 100 m - ()
Átmérő - 20 mm - ()
Műszaki adatok:
Hossz: 100 mb
Külső átmérő: 20 mm
Falvastagság: 2 mm
Köztes réteg vastagsága: 0,23 mm
Rétegek száma: 5
Külső réteg: Polietilén
Köztes réteg: Alumínium
Belső réteg: Keresztkötéses polietilén
Csatlakozás típusa: Lézeres élhegesztés
Üzemi hőmérséklet: max 95 °C
Maximális üzemi nyomás 20°C-on: 10 bar
Gázok és korrózió behatolásával szembeni ellenállás: 100%-os diffúziómentesség
Lineáris hőtágulási együttható: 0,024mm/(m⋅K)
Hővezetési képesség: 0,43 W/(m²K)
Tűzreakció: E osztály
Minimális kézi hajlítási sugár: 100 mm
Minimális hajlítási sugár rugó használatával: 70 mm
Alkalmazás:
100% diffúzióállóság
Átmérő
20 mm
PZH vizsgálat
20%
Index:
W97101-1620-100
20 mm
Hosszúság - 100 m - ()
Átmérő - 20 mm - ()