Mexen BRASS sárgaréz végzáró 1" belső menet - W97414-10
search
Mexen BRASS sárgaréz végzáró 1" belső menet - W97414-10 Mexen BRASS sárgaréz végzáró 1" belső menet - W97414-10
Sárgaréz Sárgaréz
1 MPa 1 MPa
Ellenállás a magas hőmérsékletre Ellenállás a magas hőmérsékletre
Index:
W97414-10
Típus:
Zárókupak
Csatlakozó átmérő 1:
1" BB
Típus - Zárókupak - ()
Műszaki adatok:
Csatlakozó átmérő 1: 1" belső menet
Anyag: Sárgaréz
Működési hőmérséklet: max 95 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
A termékben használt innovatív megoldások
Sárgaréz
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Ellenállás a magas hőmérsékletre
10 év garancia
PZH higiéniai tanúsítvány
Sorozat
Típus
Zárókupak
Csatlakozó átmérő 1
1" BB
Telepítési útmutató
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
PZH tanúsítvány
19,99%
Sárgaréz Sárgaréz
1 MPa 1 MPa
Index:
W97414-10
1" BB