Mexen BRASS sárgaréz dugó 1 GZ - W97413-10
search
Mexen BRASS sárgaréz dugó 1 GZ - W97413-10 Mexen BRASS sárgaréz dugó 1 GZ - W97413-10
Sárgaréz Sárgaréz
1 MPa 1 MPa
Ellenállás a magas hőmérsékletre Ellenállás a magas hőmérsékletre
Index:
W97413-10
Típus:
Dugó
Csatlakozó átmérő 1:
1" BN
Típus - Dugó - ()
Műszaki adatok:
Csatlakozó átmérő 1: 1" GZ
Anyag: Sárgaréz
Üzemi hőmérséklet: max 95 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
A termékben használt innovatív megoldások
Sárgaréz
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Ellenállás a magas hőmérsékletre
10 év garancia
PZH higiéniai tanúsítvány
Sorozat
Típus
Dugó
Csatlakozó átmérő 1
1" BN
Telepítési útmutató
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
PZH tanúsítvány
19,99%
Sárgaréz Sárgaréz
1 MPa 1 MPa
Index:
W97413-10
1" BN