Mexen Rocky Mountain vinil panelek 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-fuga, Tölgy - F1342-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Rocky Mountain vinil panelek 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-fuga, Tölgy - F1342-1227-187-255-4V1-01 Mexen Rocky Mountain vinil panelek 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC alap, 4 V-fuga, Tölgy - F1342-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Ragasztásos szerelés Ragasztásos szerelés
Kopásállósági osztály: AC4 Kopásállósági osztály: AC4
Index:
F1342-1227-187-255-4V1-01
Hosszúság:
1227 mm
Szélesség:
187 mm
Vastagság:
2,5 mm
Szerkezet:
Minta - Deszka - ()
A Mexen Rocky Mountain panele kifejezetten a tartósság és esztétika jegyében készültek. Kiemelkedő jellemzőjük az 100%-os vízállóság, valamint a könnyen tisztítható felület. Az 1227 mm hosszú és 187 mm széles panelek 2,5 mm vastagsággal rendelkeznek, és 0,55 mm vastag kopásálló réteggel vannak ellátva, amely biztosítja az AC4 kopási osztályt. A 4 oldalas V-fuga és az integrált PVC alátét fokozza a megjelenést és a stabilitást. Ideális választás alacsony hőmérsékletű padlófűtéshez, és kiváló tapadási osztályával minden helyiség tökéletes dísze lehet.
Termékspecifikáció:
Hosszúság: 1227 mm
Szélesség: 187 mm
Vastagság: 2,5 mm
Kopóréteg vastagság: 0,55 mm
Kopásállósági osztály: AC4
Felhasználási osztály: 32
Darabszám csomagban: 12
m² mennyiség a csomagban: 2,75
Struktúra: Tölgy
Anyag: Műanyag
Szerelési mód: Ragasztva
Csúszásmentességi osztály: DS
Hővezetőképesség: 0,087 W/mK
Antisztatikus ≤ 2kV
4-oldali V-fuga
Integrált PVC alap
Vízhatlanság - 100%
Könnyen tisztítható felület
Ellenáll a mechanikai sérüléseknek és karcolásoknak
Alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel kompatibilis
A termékben használt innovatív megoldások
LVT
Ragasztásos szerelés
Kopásállósági osztály: AC4
Közhasználati osztály: 32
Integrált alátét
Vízálló
Puha és kellemes tapintású
Fa szerkezete
A belső terek tökéletes akusztikája
Tartós
Tűzálló
Csúszásmentes
V-fuga
Padlófűtéshez alkalmas
Szennyeződésálló
Antisztatikus
20 év garancia
Sorozat
Hosszúság
1227 mm
Szélesség
187 mm
Vastagság
2,5 mm
Minta
Anyag
Műanyag
Helyes elhelyezési mód
Ragasztóra
Koptató réteg vastagsága
0,55 mm
Darabszám a csomagban
12
Csomagban lévő m² mennyiség
2,75
V-Fuga
Szerkezet
Árnyalat
Természetes
Minta
Nem
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
20%
Négyzetméter padló
m2
+10% készlet
2.7533 m2
Csomagok összege 1 - Darabszám: 12
LVT LVT
Index:
F1342-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm