Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, fehér - W102-1200-600-2600-20
search
Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, fehér - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, fehér - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, fehér - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, fehér - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, fehér - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, fehér - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, fehér - W102-1200-600-2600-20
Fűtési teljesítmény: 600 W Fűtési teljesítmény: 600 W
	Acél Acél
Termosztát Termosztát
Index:
W102-1200-600-2600-20
Magasság:
1200 mm
Szín:
Szélesség:
600 mm
Fűtési teljesítmény:
600 W
Szélesség - 600 mm - ()
Szín - Fehér - ()
A Mexen Ares egy modern elektromos radiátor, amely 1200 x 600 mm-es méretekkel és 600 W-os teljesítménnyel ideális bármilyen fürdőszobába. Acélból készült, tartós és korrózióálló fehér festékbevonattal rendelkezik. A 25 fűtőrúddal és az érintőképernyős LED kijelzős vezérléssel hatékony fűtést biztosít, a hőmérséklet 40°C-65°C közötti szabályozási lehetőségével. A Mexen Ares termosztáttal és további védelemmel van felszerelve a szárazon történő működés ellen. A termék szárítási funkciót és gyermekzárat kínál, ami biztonságossá és kényelmessé teszi a használatát.
Műszaki adatok:
Magasság: 1200 mm
Szélesség: 600 mm
Mélység: 56 mm
Szín: Fehér
Anyag: Acél
Űrtartalom: 6,3 l
Fűtési teljesítmény: 600 W
Fűtőrudak száma: 25
A fűtőszál teljes hossza: 656 mm
A fűtőelem hossza: 540 mm
Tápkábel hossza: 1,5 m
Működési feszültség: 230V/50 Hz
Védettségi szint: IP44
Érintőképernyős vezérlés LED kijelző segítségével
További védelem a "szárazzal" történő működés ellen
Beépített termosztát tartja a radiátor kívánt hőmérsékletét
Magas minőségű, tartós festékbevonat, amely ellenáll a korróziónak
A radiátor megfelelő működéséhez vízzel vagy például glikol keverékével kell feltölteni
Készlet tartalma: felfüggesztések, szerelőkészlet és vakdugók
A radiátor funkciói:
- Érzékeny beállítás lehetővé teszi a hőmérséklet 40°C-65°C közötti tartományban történő beállítását
- Gyermekzár lehetővé teszi a fűtőszál vezérlőjének zárolását
A termékben használt innovatív megoldások
Fűtési teljesítmény: 600 W
600 W teljesítményű elektromos fűtőelem kiválasztásakor fontos, hogy megfelelően igazítsuk a fűtőelem kapacitását a radiátor teljesítményéhez, hogy a helyiség fűtése hatékony, ergonomikus és biztonságos legyen.
Acél
Termosztát
Érzékeny
Kényelem
Szülői zár
Száraz védelem
Az egész éven át tartó hőkomfort
230V csatlakozás
A 230V-os csatlakozóval közvetlenül csatlakoztatható elektromos fűtőelem nagyon kényelmes megoldás, amely lehetővé teszi a gyors és egyszerű használatot anélkül, hogy további kábeleket vagy speciális eszközöket kellene használni.
Védettségi szint: IP44
1,5 méteres spirál kábel
Ellenállás a mattulással és korrózióval szemben
10 év garancia
2 év garancia
Sorozat
Szélesség
600 mm
Magasság
1200 mm
Mélység
56 mm
Típus
Elektromos
Fűtési teljesítmény
600 W
Szín
Anyag
Acél
Szerelés
Szerelési irány
Univerzális
Irány
Függőleges
Jótállási feltételek - radiátor
Garanciális feltételek - elektromos fűtőelem
20%
	Acél Acél
Termosztát Termosztát
Index:
W102-1200-600-2600-20
1200 mm
600 mm
600 W
Szélesség - 600 mm - ()