Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, fehér - W102-1200-500-6500-20
search
Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, fehér - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, fehér - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, fehér - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, fehér - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, fehér - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, fehér - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektromos radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, fehér - W102-1200-500-6500-20
Fűtőteljesítmény: 500 W Fűtőteljesítmény: 500 W
	Acél Acél
Termosztát Termosztát
Index:
W102-1200-500-6500-20
Magasság:
1200 mm
Szín:
Szélesség:
500 mm
Fűtési teljesítmény:
500 W
Szélesség - 500 mm - ()
Szín - Fehér - ()
A Mexen Ares elektromos radiátor a modern dizájn és a funkcionalitás tökéletes kombinációja. A 1200 mm magasságú és 500 mm szélességű radiátor remekül illeszkedik bármely térbe. Az 500 W-os fűtőteljesítményének köszönhetően kellemes meleget biztosít, és a 25 fűtőrúd egyenletes hőeloszlást garantál. A termék tartós acélból készült, és fehér, korrózióálló bevonattal rendelkezik. A vezérlés rendkívül egyszerű, köszönhetően a LED kijelzővel ellátott forgatógombnak és a beépített termosztátnak. A radiátor Sensitive, Comfort és ECO funkciókkal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a hőmérséklet pontos beállítását az egyéni igényekhez. A biztonságos használatot a "száraz" üzem elleni védelmek és az IP44 védelmi fokozat biztosítják. A készlet tartalmazza a függesztéseket, a szerelő készletet és a zárósapkákat.
Műszaki adatok:
Magasság: 1200 mm
Szélesség: 500 mm
Mélység: 52 mm
Szín: Fehér
Anyag: Acél
Térfogat: 5,5 l
Fűtőteljesítmény: 500 W
Fűtőrudak száma: 25
Fűtőszál teljes hossza: 559 mm
Fűtőelem hossza: 470 mm
Tápkábel hossza: 1,5 m
Működési feszültség: 230V/50 Hz
Védelmi fokozat: IP44
LED kijelzővel vezérelt szabályozás
Kiegészítő védelem a "száraz" üzem ellen
Beépített termosztát tartja a radiátor kívánt hőmérsékletét
Magas minőségű, tartós lakkbevonat, amely korrózióálló
A készlet tartalma: függesztések, szerelő készlet és zárósapkák
A radiátor funkciói:
- Sensitive lehetővé teszi a hőmérséklet 5 fokos pontosságú beállítását 30°C-70°C tartományban
- ECO energiamegtakarítás az 50°C-ig állandó hőmérséklet beállításának lehetőségével
A termékben használt innovatív megoldások
Fűtőteljesítmény: 500 W
500 W teljesítményű elektromos fűtőelem kiválasztásakor fontos, hogy a radiátor teljesítményéhez megfelelően igazítsuk azt, hogy a helyiség fűtése hatékony, ergonomikus és biztonságos legyen.
Acél
Termosztát
Érzékeny
Kényelem
ECO
Modern irányítás
Száraz védelem
Az egész éven át tartó hőkomfort
230V csatlakozás
A 230V-os csatlakozóval közvetlenül csatlakoztatható elektromos fűtőelem nagyon kényelmes megoldás, amely lehetővé teszi a gyors és egyszerű használatot anélkül, hogy további kábeleket vagy speciális eszközöket kellene használni.
Védettségi szint: IP44
1,5 méteres spirál kábel
Ellenállás a mattulással és korrózióval szemben
10 év garancia
2 év garancia
Sorozat
Szélesség
500 mm
Magasság
1200 mm
Mélység
52 mm
Típus
Elektromos
Fűtési teljesítmény
500 W
Szín
Anyag
Acél
Szerelés
Szerelési irány
Univerzális
Irány
Függőleges
Jótállási feltételek - radiátor
Garanciális feltételek - elektromos fűtőelem
Gyártó
Nem találták meg a választ?
Írj nekünk
100% Az ügyfelek ajánlják ezt a terméket
Minőség
Megjelenés
5.0
Általános értékelés alapján 1 Vélemény
  • Megerősített
  • Egyéb variánsok
20%
	Acél Acél
Termosztát Termosztát
Index:
W102-1200-500-6500-20
1200 mm
500 mm
500 W
Szélesség - 500 mm - ()