Mexen G00 termosztatikus szögletes készlet S burkolattal, Duplex, DN50, fehér - W907-900-910-20
search
Index:
W907-900-910-20
Szín:
Fehér
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Fehér - ()
A Mexen G00 termosztatikus szögletes készlet S burkolattal, Duplex, DN50 fehér színben ideális megoldás modern fűtési rendszerekhez. Kiváló minőségű sárgarézből készült, ami tartósságot és megbízhatóságot garantál. Maximalizált üzemi nyomás 10 bar, munkahőmérséklet 120°C-ig. A fűtőtest szelep 50 mm-es osztású alsó csatlakozással és 0-29°C közötti hőmérséklet-szabályozási lehetőséggel rendelkezik. Ezenkívül a termék rozsdamentes acél borítással van ellátva, amely kiemeli elegáns megjelenését.
Műszaki adatok:
Szelep anyaga: Sárgaréz
Szelep színe: Fehér
Szelep csatlakozás átmérője: G 1/2"
Üzemi hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Fűtőtest tápszabályozó és elzáró szelep
Alsó csatlakozás 50 mm-es osztással
Fej szála: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Fehér
Szabályozási skála: 0-5
Hőmérséklet szabályozási tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelem 5°C
A fej bal vagy jobb oldali csatlakoztatási lehetősége
Burkolat színe: Fehér
Rozetta anyaga: Rozsdamentes acél
Rozetta szélessége: 115 x 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső nyílás átmérője: 21 mm
Hüvely anyaga: Sárgaréz
Hüvely hossza: 50 mm
Hüvely belső átmérője: 20 mm
Radiátor csatlakozók lyuktávolsága: 50 mm
A burkolat kettős rozetta és két hüvelyből áll
A csomag tartalmaz további csatlakozókat többrétegű csövekhez 16x2 mm és rézcsövekhez 15 mm
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Ellenállás és tartósság
Szín
Fehér
Fedőlap
Igen
Garancia feltételei
20%