Mexen G00 termosztatikus sarokkészlet S díszítőelemmel, arany - W901-900-909-50
search
Index:
W901-900-909-50
Szín:
Arany
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Arany - ()
A Mexen G00 termosztatikus sarokkészlet S díszítőelemmel arany színben kiváló választás a legigényesebbek számára. Sárgarézből készült, a fejegység menetmérete M30 x 1,5 mm, és széles hőmérséklet-szabályozási skálával rendelkezik, 0-tól 29°C-ig terjedően biztosítva a pontos ellenőrzést. Jellemzője a 120°C-ig terjedő hőmérséklet- és 10 bar nyomásállóság. Emellett 5°C-nál fagymentesítéssel is rendelkezik. Az elegáns, arany szín és az acél burkolat esztétikát kölcsönöz minden belső térnek.
Műszaki adatok:
Szelepek anyaga: Sárgaréz
Szelepek színe: Arany
Szelepcsatlakozás átmérője: G 1/2"
Üzemi hőmérséklet: max 120 °C
Munkanyomás max: 10 bar
Fejegység menete: M30 x 1,5 mm
Fejegység színe: Arany
Szabályozási skála: 0-5
Hőmérséklet-szabályozási tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagymentesítés 5°C
Burkolat színe: Arany
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Rozetták szélessége: 65 mm
Rozetták magassága: 7 mm
Belső nyílás átmérője: 21 mm
Perselyek anyaga: Sárgaréz
Perselyek hossza: 50 mm
Perselyek belső átmérője: 20 mm
A burkolat két különálló rosetta és egy persely összeállításából áll
A szett tartalmaz egy betápláló és egy elzáró radiátorszelepet
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Szín
Arany
Garancia feltételei
20%