Mexen G00 termosztatikus sarokkészlet takaróelemmel R, fehér - W901-900-904-20
search
Sárgaréz Sárgaréz
Fagyás elleni védelem Fagyás elleni védelem
Hőmérséklet-szabályozás Hőmérséklet-szabályozás
Index:
W901-900-904-20
Típus:
Sarok
Sorozat:
G00
Szín:
Fehér
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Fehér - ()
A Mexen G00 termosztatikus sarokkészlet takaróelemmel R, fehér ideális választás azok számára, akik értékelik a funkcionalitást és az esztétikát. A szelepek és hüvelyek anyaga sárgaréz, a rozetta pedig rozsdamentes acélból készült, amely tartósságot és ellenállóságot biztosít. A rendszerre jellemző a maximális üzemi nyomás 10 bar, a működési hőmérséklet 120°C-ig, illetve a hőmérséklet-szabályozási tartomány 0°C-tól 29°C-ig terjed. A készlet tartalmaz egy radiátorszelepet az ellátáshoz és az elzáráshoz, amely sokoldalú felhasználást és kényelmes használatot biztosít.
Műszaki adatok:
Szelepek anyaga: Sárgaréz
Szelepek színe: Fehér
Szelepcsatlakozás átmérője: G 1/2"
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Fej menete: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Fehér
Szabályozási skála: 0-5
Hőmérséklet-szabályozási tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelmi hőmérséklet: 5°C
Takaróelem színe: Fehér
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Rozetták külső átmérője: 65 mm
Rozetták magassága: 7 mm
Belső furat átmérője: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
Hüvelyek belső átmérője: 20 mm
A takaró elem két külön rozetta és egy hüvely alkotja
A készlet tartalmaz egy radiátorszelepet, amely az ellátást és az elzárást biztosítja
A termékben használt innovatív megoldások
Sárgaréz
Fagyás elleni védelem
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Ellenállás és tartósság
2 év garancia
G00
Típus
Sarok
Szín
Fehér
Csatlakozó átmérője
G 1/2"
Fedőlap
Igen
Használati útmutató - radiátorszelep
Használati utasítás - termosztatikus fej
Biztonsági információk - radiátorszelep
Biztonsági információk - termosztatikus fej
Garancia feltételei
20%