Mexen G00 termosztatikus készlet S burkolattal, arany - W903-900-909-50
search
Index:
W903-900-909-50
Szín:
Arany
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Arany - ()
A Mexen G00 termosztatikus készlet S burkolattal, arany kiváló teljesítményt és elegáns megjelenést nyújt. Magas minőségű sárgarézből készült, tartósságot és ellenállást biztosít akár 120°C-os magas hőmérséklet és 10 bar üzemi nyomás esetén is. A készlet tartalmaz táplálós és elzárós radiátorszelepet, amely lehetővé teszi a hőmérséklet precíz szabályozását 0-29°C tartományban. Az arany szín és a burkolatban használt rozsdamentes acél esztétikus és modern megjelenést biztosít, amely tökéletesen illeszkedik minden belső térhez.
Műszaki adatok:
Szelep anyaga: Sárgaréz
Szelep színe: Arany
Szelepcsatlakozás átmérője: G 1/2"
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Fej menete: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Arany
Beállítási skála: 0-5
Hőmérséklet-szabályozási tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelmi 5°C
Burkolat színe: Arany
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Rozetták szélessége: 65 mm
Rozetták magassága: 7 mm
Belső furat átmérője: 21 mm
Hüvely anyaga: Sárgaréz
Hüvely hossza: 50 mm
Belső hüvely átmérője: 20 mm
A burkolat két különálló rozettából és hüvelyből áll
A készlet tartalmaz táplálós és elzárós radiátorszelepet
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Szín
Arany
Garancia feltételei
20%