Mexen G00 tengelyes termosztatikus készlet R burkolattal, arany - W903-900-904-50
search
Index:
W903-900-904-50
Szín:
Arany
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Arany - ()
A Mexen G00 tengelyes termosztatikus készlet R burkolattal arany színben elegáns és funkcionális választás otthonába. Magas minőségű sárgarézből készült, tartósságot és megbízhatóságot biztosít. A szelepek G 1/2" csatlakozó átmérőjűek, 120°C-ig terjedő hőmérsékleten és 10 bar nyomásig működhetnek. A készlet rozsdamentes acél burkolatokat tartalmaz, amely esztétikát kölcsönöz. A hőmérséklet 0-29°C tartományban szabályozható, fagyvédelemmel biztosítja a kényelmet a használat során.
Műszaki adatok:
Szelepek anyaga: Sárgaréz
Szelepek színe: Arany
Szelepek csatlakozó átmérője: G 1/2"
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Fej menete: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Arany
Beállítási skála: 0-5
Hőmérséklet-tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelem 5°C
Burkolat színe: Arany
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Külső átmérője a rozetta: 65 mm
Rozetták magassága: 7 mm
Belső lyukátmérő: 21 mm
Perselyek anyaga: Sárgaréz
Perselyek hossza: 50 mm
Belső persely átmérője: 20 mm
A burkolat két egyedi rozettából és perselyekből áll
A készlet tartalmaz egy fűtőtest tápláló és elzáró szelepet
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Szín
Arany
Garancia feltételei
20%