Mexen G00 termosztatikus tengelykészlet R borítással, fehér - W903-900-904-20
search
Sárgaréz Sárgaréz
Fagyás elleni védelem Fagyás elleni védelem
Hőmérséklet-szabályozás Hőmérséklet-szabályozás
Index:
W903-900-904-20
Típus:
Tengelyes
Sorozat:
G00
Szín:
Fehér
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Fehér - ()
A Mexen G00 termosztatikus tengelykészlet R borítással, fehér magas minőséget és megbízhatóságot nyújt a sárgaréz szelepeknek és az acél rozettáknak köszönhetően. A készlet fehér színnel, G 1/2" csatlakozó átmérővel és M30 x 1,5 mm-es fej menetével rendelkezik. Az üzemi hőmérséklet max. 120°C, az üzemi nyomás 10 bar. A beállítási tartomány 0-29°C, a fagyvédelem 5°C-nál lép működésbe. A készlet tartalmazza a fűtőtest tartó- és leeresztő szelepeket, ami teljes funkcionalitást és kényelmet biztosít.
Műszaki adatok:
Szelepek anyaga: Sárgaréz
Szelepek színe: Fehér
Szelepek csatlakozó átmérője: G 1/2"
Üzemi hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Fej menete: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Fehér
Skála beállítás: 0-5
Hőmérséklet-tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelem 5°C
Burkolat színe: Fehér
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Külső rozetta átmérője: 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső lyuk átmérője: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
Belső hüvely átmérője: 20 mm
A borítás két egyéni rozetta és egy hüvely összetevőjéből áll
A készlet tartalmaz fűtőtest tartó- és leeresztő szelepet
A termékben használt innovatív megoldások
Sárgaréz
Fagyás elleni védelem
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Ellenállás és tartósság
2 év garancia
G00
Típus
Tengelyes
Szín
Fehér
Csatlakozó átmérője
G 1/2"
Fedőlap
Igen
Használati útmutató - radiátorszelep
Használati utasítás - termosztatikus fej
Biztonsági információk - radiátorszelep
Biztonsági információk - termosztatikus fej
Garancia feltételei
20%