Mexen Uni-Term radiátorszelep sarok/profi, Duplex, DN50, arany - W908-000-50
search
Sárgaréz Sárgaréz
1 MPa 1 MPa
Standard csatlakozás Standard csatlakozás
Index:
W908-000-50
Típus:
Szín:
Arany
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Arany - ()
A Mexen szögletes/egyenes radiátorszelep, Duplex, DN50, arany, amely sárgarézből készült, kiváló választás bármilyen fűtési rendszerhez. A szelep univerzalitása lehetővé teszi a falba és padlóba történő szerelést is, a fejrész bal vagy jobb oldalról történő csatlakoztatásának lehetőségével. A termék magas ellenállósággal bír, köszönhetően a maximális üzemi nyomásnak (10 bar) és az üzemi hőmérsékletnek (120 °C). A készlet tartalmaz többrétegű csőcsatlakozókat 16x2 mm-re és 15 mm-es réz csatlakozókat.
Műszaki adatok:
Anyag: Sárgaréz
Szín: Arany
Csatlakozási átmérő: G 1/2"
Menet a fejrészhez: M30 x 1,5 mm
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Alsó csatlakozás 50 mm-enként
A fejrész csatlakoztatása bal vagy jobb oldalról egyaránt lehetséges
A készlet tartalmaz többrétegű csőcsatlakozókat 16x2 mm-re és réz csatlakozókat 15 mm-re
A termékben használt innovatív megoldások
Sárgaréz
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Standard csatlakozás
2 év garancia
Sorozat
Típus
Szín
Arany
Csatlakozó átmérője
G 1/2"
Garancia feltételei
20%
Sárgaréz Sárgaréz
1 MPa 1 MPa