Mexen Uni-Term DN50-es kétsoros radiátorszelep, egyenes 1/2"x16 mm, nikkel - W912-016-01
search
Mexen Uni-Term DN50-es kétsoros radiátorszelep, egyenes 1/2"x16 mm, nikkel - W912-016-01 Mexen Uni-Term DN50-es kétsoros radiátorszelep, egyenes 1/2"x16 mm, nikkel - W912-016-01 Mexen Uni-Term DN50-es kétsoros radiátorszelep, egyenes 1/2"x16 mm, nikkel - W912-016-01
Sárgaréz Sárgaréz
1 MPa 1 MPa
Standard csatlakozás Standard csatlakozás
Index:
W912-016-01
Típus:
Szín:
Nikkel
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Nikkel - ()
A Mexen kétcsöves DN50 radiátorszelep, egyenes 1/2"x16 mm, nikkel kiváló minőségű termék, amely tartósságával és 120°C-ig terjedő magas hőmérséklettel, valamint 10 barig tartó nyomásállóságával tűnik ki. Az egyszerű, 1/2" átmérőjű és pex 16 mm-es csatlakozásnak köszönhetően a szelep könnyen szerelhető. Az alsó, 50 mm távolságú csatlakozás és a nikkeles elegáns szín esztétikus megjelenést biztosítanak, így tökéletes választás modern fűtési rendszerekhez.
Műszaki adatok:
Anyag: Sárgaréz
Szín: Nikkel
Csatlakozási átmérő: G 1/2" és pex 16 mm
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Ellátó és elzáró radiátorszelep
Alsó csatlakozás 50 mm távolsággal
A termékben használt innovatív megoldások
Sárgaréz
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Standard csatlakozás
2 év garancia
Sorozat
Típus
Szín
Nikkel
Csatlakozó átmérője
G 1/2"
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garancia feltételei
20%
Sárgaréz Sárgaréz
1 MPa 1 MPa