Mexen FA-FD14 elektromos fűtőbetét 1200 W, fehér - W956-1200-20
search
Mexen FA-FD14 elektromos fűtőbetét 1200 W, fehér - W956-1200-20 Mexen FA-FD14 elektromos fűtőbetét 1200 W, fehér - W956-1200-20 Mexen FA-FD14 elektromos fűtőbetét 1200 W, fehér - W956-1200-20 Mexen FA-FD14 elektromos fűtőbetét 1200 W, fehér - W956-1200-20 Mexen FA-FD14 elektromos fűtőbetét 1200 W, fehér - W956-1200-20
Fűtési teljesítmény: 1200 W Fűtési teljesítmény: 1200 W
Érzékeny Érzékeny
Kényelem Kényelem
Index:
W956-1200-20
Szín:
Fehér
Fűtési teljesítmény:
1200 W
Fűtési teljesítmény - 1200 W - ()
Szín - Fehér - ()
A Mexen FA-FD14 elektromos fűtőbetét 1200 W fehér színben magas minőséget és teljesítményt nyújt. A teljes hossz 1039 mm, a fűtőelem hossza pedig 950 mm hatékony fűtést biztosít. Az eszköz 1200 W fűtési teljesítménnyel és 230V/50 Hz üzemi feszültséggel rendelkezik. A fűtőbetét menete G 1/2", a csatlakozó kábel hossza pedig 1,5 m. Az IP44 védettségi fokozat, valamint olyan funkciók, mint a LED kijelző, védelem a "száraz" működés ellen, a Sensitive, Comfort és ECO üzemmódok kényelmet és biztonságot nyújtanak a használat során.
Műszaki adatok:
Teljes hossz: 1039 mm
Fűtőelem hossza: 950 mm
Szín: Fehér
Fűtési teljesítmény: 1200 W
Üzemi feszültség: 230V/50 Hz
Csatlakozó kábel: 1,5 m
Fűtőpatron menete: G 1/2"
Védettségi fokozat: IP44
LED kijelző, amely jelzi az üzemmódot
Kiegészítő védelem a "száraz" működés ellen
A fűtőbetét funkciói:
- A Sensitive lehetővé teszi a hőmérséklet beállítását 5 fokos pontossággal a 30°C-70°C tartományban
- Az ECO energiát takarít meg az állandó hőmérséklet 50°C-ig történő beállításának lehetőségével
A termékben használt innovatív megoldások
Fűtési teljesítmény: 1200 W
A 1200 W teljesítményű elektromos fűtőelem kiválasztásakor fontos, hogy azt megfelelően illessze a radiátor teljesítményéhez, hogy a helyiség fűtése hatékony, ergonomikus és biztonságos legyen.
Érzékeny
Kényelem
ECO
Modern irányítás
Száraz védelem
Az egész éven át tartó hőkomfort
230V csatlakozás
A 230V-os csatlakozóval közvetlenül csatlakoztatható elektromos fűtőelem nagyon kényelmes megoldás, amely lehetővé teszi a gyors és egyszerű használatot anélkül, hogy további kábeleket vagy speciális eszközöket kellene használni.
Védettségi szint: IP44
1,5 méteres spirál kábel
2 év garancia
Sorozat
Fűtési teljesítmény
1200 W
Szín
Fehér
Használati utasítás
Biztonsági információk
Garancia feltételei
20%
Érzékeny Érzékeny
Kényelem Kényelem
Index:
W956-1200-20
1200 W