Mexen FA-FD14 elektromos fűtőszál 300 W, fehér - W956-0300-20
search
Mexen FA-FD14 elektromos fűtőszál 300 W, fehér - W956-0300-20 Mexen FA-FD14 elektromos fűtőszál 300 W, fehér - W956-0300-20 Mexen FA-FD14 elektromos fűtőszál 300 W, fehér - W956-0300-20 Mexen FA-FD14 elektromos fűtőszál 300 W, fehér - W956-0300-20 Mexen FA-FD14 elektromos fűtőszál 300 W, fehér - W956-0300-20
Fűtési teljesítmény: 300 W Fűtési teljesítmény: 300 W
Érzékeny Érzékeny
Kényelem Kényelem
Index:
W956-0300-20
Szín:
Fehér
Fűtési teljesítmény:
300 W
Fűtési teljesítmény - 300 W - ()
Szín - Fehér - ()
A Mexen FA-FD14 elektromos fűtőszál 300 W, fehér kivételes funkcionalitást és hatékonyságot kínál. Teljes hossza 438 mm és a fűtőelem 349 mm, 300 W teljesítményű hatékony fűtést biztosít. Az eszköz 230V/50 Hz feszültséggel működik és 1,5 m csatlakozó kábellel rendelkezik. További funkciók, mint például a LED kijelző, a "száraz" üzemmód elleni védelem, valamint a Sensitive, Comfort és ECO módok teszik sokoldalú megoldássá minden fürdőszobában.
Műszaki adatok:
Teljes hossz: 438 mm
Fűtőelem hossza: 349 mm
Szín: Fehér
Fűtőteljesítmény: 300 W
Működési feszültség: 230V/50 Hz
Csatlakozó kábel: 1,5 m
Fűtőszál menet: G 1/2"
Védettségi fokozat: IP44
LED kijelző a működési mód jelzésére
Kiegészítő védelem "száraz" üzemmód ellen
A fűtőszál funkciói:
- Sensitive lehetővé teszi a hőmérséklet beállítását 5 fokos pontossággal 30°C-70°C tartományban
- ECO energia megtakarítás a maximum 50°C állandó hőmérséklet beállításával
A termékben használt innovatív megoldások
Fűtési teljesítmény: 300 W
300 W teljesítményű elektromos fűtőtest kiválasztásánál fontos, hogy pontosan illeszkedjen a fűtőtest teljesítményéhez, hogy a helyiség fűtése hatékony, ergonomikus és biztonságos legyen.
Érzékeny
Kényelem
ECO
Modern irányítás
Száraz védelem
Az egész éven át tartó hőkomfort
230V csatlakozás
A 230V-os csatlakozóval közvetlenül csatlakoztatható elektromos fűtőelem nagyon kényelmes megoldás, amely lehetővé teszi a gyors és egyszerű használatot anélkül, hogy további kábeleket vagy speciális eszközöket kellene használni.
Védettségi szint: IP44
1,5 méteres spirál kábel
2 év garancia
Sorozat
Fűtési teljesítmény
300 W
Szín
Fehér
Használati utasítás
Biztonsági információk
Garancia feltételei
20%
Érzékeny Érzékeny
Kényelem Kényelem
Index:
W956-0300-20
300 W