Mexen AL-O cső PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97105-1620-100
search
Mexen AL-O cső PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97105-1620-100 Mexen AL-O cső PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97105-1620-100 Mexen AL-O cső PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97105-1620-100
100% diffúzióállóság 100% diffúzióállóság
Index:
W97105-1620-100
Átmérő :
20 mm
Hosszúság - 100 m - ()
Átmérő - 20 mm - ()
Műszaki adatok:
Hosszúság: 100 m
Külső átmérő: 20 mm
Falvastagság: 2 mm
Köztes réteg vastagsága: 0,23 mm
Rétegek száma: 5
Külső réteg: Keresztkötött polietilén
Köztes réteg: Alumínium
Belső réteg: Keresztkötött polietilén
Üzemi hőmérséklet: max 95 °C
Maximális üzemi nyomás 20°C-on: 10 bar
Gázok és korrózió elleni ellenállás: 100% diffúziógátló
Lineáris hőtágulási együttható: 0,024mm/(m·K)
Hővezetőképesség: 0,43 W/(m²K)
Tűzzel szembeni reakció: E osztály
Minimális kézi hajlítási sugár: 100 mm
Minimális hajlítási sugár rugó használatával: 70 mm
Felhasználás:
100% diffúzióállóság
Átmérő
20 mm
PZH vizsgálat
20%
Index:
W97105-1620-100
20 mm
Átmérő - 20 mm - ()