Mexen Overland Park vinil panelek 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE alátét 1,5 mm, 4 V-fuga, Jatoba - F1067-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Overland Park vinil panelek 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE alátét 1,5 mm, 4 V-fuga, Jatoba - F1067-1240-182-505-4V1-01 Mexen Overland Park vinil panelek 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE alátét 1,5 mm, 4 V-fuga, Jatoba - F1067-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Kopásállósági osztály: AC4 Kopásállósági osztály: AC4
Index:
F1067-1240-182-505-4V1-01
Hosszúság:
1240 mm
Szélesség:
182 mm
Vastagság:
6,5 mm
Szerkezet:
Jatoba
Minta - Deszka - ()
A Mexen Overland Park panele winylowe Jatoba dizájnban kivételes teljesítményt nyújt. A 1240 mm hosszúságú és 182 mm szélességű lapok 6,5 mm vastagságú SPC kompozit anyagból készültek, amely 1,5 mm IXPE alátéttel ellátott, fokozva a kényelmet és a hőszigetelést. Ez a 32-es használati osztályú termék AC4 kopásállósági osztályú, így strapabíró és tartós választás. Az innovatív Valinge 2G szerelési rendszer egyszerűsíti a telepítést, a 4-stronna V-Fuga és a 100% vízállóság pedig fokozza a praktikumot. Az anyag antibakteriális tulajdonságai és a kiváló tisztíthatóság biztosítják a hosszú távú higiéniai feltételeket.
Termék specifikáció:
Hosszúság: 1240 mm
Szélesség: 182 mm
Vastagság: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Kopásálló réteg vastagsága: 0,55 mm
Kopásállósági osztály: AC4
Használati osztály: 32
Darabszám csomagban: 8
Mennyiség m²-ben csomagban: 1,80
Struktúra: Jatoba
Anyag: Polimer-kő kompozit
Szerelési mód: Valinge 2G
Csúszásgátlási osztály: DS
Hővezetési képesség: 0,144 W/mK
Antisztatikus ≤ 2kV
4 oldalú V-fuga
Integrált IXPE alátét - 1,5 mm
Vízállóság - 100%
Felület, amely megkönnyíti a szennyeződések tisztítását
Ellenáll a mechanikai sérüléseknek és karcolásoknak
Kompabilitás az alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel
A termékben használt innovatív megoldások
SPC
System Uniclick 2G
Kopásállósági osztály: AC4
Közhasználati osztály: 32
Integrált alátét
Az alátét hő- és hangszigetelő funkciót lát el, valamint a padló stabilitásáért felelős. Termékünk integrált IXPE alátéttel rendelkezik - 1,5 mm - ennek a megoldásnak köszönhetően nincs szükség további anyagok lerakására a padlóra, így a padló elhelyezése sokkal kényelmesebb és gyorsabb.
Vízálló
Puha és kellemes tapintású
Fa szerkezete
A belső terek tökéletes akusztikája
Tartós
Tűzálló
Csúszásmentes
V-fuga
Padlófűtéshez alkalmas
Szennyeződésálló
Antisztatikus
Dilatáció
20 év garancia
Sorozat
Hosszúság
1240 mm
Szélesség
182 mm
Vastagság
6,5 mm
Minta
Anyag
Polimer-kő kompozit
Helyes elhelyezési mód
Koptató réteg vastagsága
0,55 mm
Darabszám a csomagban
8
Csomagban lévő m² mennyiség
1,80
V-Fuga
Szerkezet
Jatoba
Árnyalat
Természetes
Minta
Nem
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
20%
Négyzetméter padló
m2
+10% készlet
1.8054 m2
Csomagok összege 1 - Darabszám: 8
SPC SPC
Index:
F1067-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm