Mexen Acavia 1240 x 182 mm-es SPC vinil panelek, 6,5 mm, IXPE alátét 1,5 mm, 4 V-fuga, Akác - F1066-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Acavia 1240 x 182 mm-es SPC vinil panelek, 6,5 mm, IXPE alátét 1,5 mm, 4 V-fuga, Akác - F1066-1240-182-505-4V1-01 Mexen Acavia 1240 x 182 mm-es SPC vinil panelek, 6,5 mm, IXPE alátét 1,5 mm, 4 V-fuga, Akác - F1066-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Kopásállósági osztály: AC4 Kopásállósági osztály: AC4
Index:
F1066-1240-182-505-4V1-01
Hosszúság:
1240 mm
Szélesség:
182 mm
Vastagság:
6,5 mm
Szerkezet:
Akác
A Mexen Acavia panele winyl zasnyok az ideális választás otthonába. Ezek a panele 1240 x 182 mm méretűek, és 6,5 mm vastagságúak, beleértve az 1,5 mm IXPE alátétet. Az SPC kompozit anyag biztosítja a tartósságot és 100%-os vízállóságot. Az AC4 kopásállósági osztály és 32-es használati osztály garantálja a kiemelkedő teljesítményt. Az akác struktúra eleganciát kölcsönöz, míg a 4-stronna V-Fuga részletességet ad. A panelek valós készíthetőek Valinge 2G rendszeren keresztül, csúszásmentes, antistatikus és kompatibilis padlófűtéssel is. Könnyen tisztítható és ellenálló a sérülésekkel szemben.
Termék specifikáció:
Hosszúság: 1240 mm
Szélesség: 182 mm
Vastagság: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Kopásréteg vastagsága: 0,55 mm
Kopásállósági osztály: AC4
Felhasználási osztály: 32
Darabszám csomagonként: 8
Mennyiség m²-ben csomagonként: 1,80
Szerkezet: Akác
Anyag: Polimer-kő kompozit
Szerelés módja: Valinge 2G
Csúszásgátló osztály: DS
Hővezetési tényező: 0,144 W/mK
Antisztatikus ≤ 2kV
4-oldalas V-fuga
Integrált IXPE alátét - 1,5 mm
Vízállóság - 100%
Szenynyeződések tisztítását megkönnyítő felület
Mechanikai sérülések és karcolások elleni védelem
Kompatibilitás alacsony hőmérsékletű padlófűtéssel
A termékben használt innovatív megoldások
SPC
System Uniclick 2G
Kopásállósági osztály: AC4
Közhasználati osztály: 32
Integrált alátét
Az alátét hő- és hangszigetelő funkciót lát el, valamint a padló stabilitásáért felelős. Termékünk integrált IXPE alátéttel rendelkezik - 1,5 mm - ennek a megoldásnak köszönhetően nincs szükség további anyagok lerakására a padlóra, így a padló elhelyezése sokkal kényelmesebb és gyorsabb.
Vízálló
Puha és kellemes tapintású
Fa szerkezete
A belső terek tökéletes akusztikája
Tartós
Tűzálló
Csúszásmentes
V-fuga
Padlófűtéshez alkalmas
Szennyeződésálló
Antisztatikus
Dilatáció
20 év garancia
Sorozat
Hosszúság
1240 mm
Szélesség
182 mm
Vastagság
6,5 mm
Minta
Anyag
Polimer-kő kompozit
Helyes elhelyezési mód
Koptató réteg vastagsága
0,55 mm
Darabszám a csomagban
8
Csomagban lévő m² mennyiség
1,80
V-Fuga
Szerkezet
Akác
Árnyalat
Minta
Nem
Használati útmutató
Biztonsági információk
Garanciális feltételek
20%
Négyzetméter padló
m2
+10% készlet
1.8054 m2
Csomagok összege 1 - Darabszám: 8
SPC SPC
Index:
F1066-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm