Mexen G00 termosztátos készlet S típusú takarólappal, fehér - W903-900-909-20
search
Index:
W903-900-909-20
Szín:
Fehér
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Fehér - ()
A Mexen G00 termosztátos készlet S típusú takarólappal, fehér, ideális megoldás a modern belső terekhez. Sárgarézből készült, tartósságot és a magas hőmérséklet (120°C-ig) és nyomás (10 bar-ig) elleni ellenállást biztosít. A szelepek és a takarólap fehér színe tökéletesen illeszkedik minden dekorációhoz. A fej M30 x 1,5 mm-es menetkiosztása és a 0-29°C-os egyszerű hőmérséklet-szabályozás növeli a funkcionalitást. Az 5°C-os fagyvédelem garantálja a problémamentes használatot minden körülmények között.
Műszaki adatok:
Szelepek anyaga: Sárgaréz
Szelepek színe: Fehér
Szelepek csatlakozásának átmérője: G 1/2"
Üzemi hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Fej menet: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Fehér
Beállítási skála: 0-5
Hőmérséklet-tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelem 5°C
Takarólap színe: Fehér
Takaráselem anyaga: Rozsdamentes acél
Rozetták szélessége: 65 mm
Rozetták magassága: 7 mm
Belső lyuk átmérője: 21 mm
Csövek anyaga: Sárgaréz
Csövek hossza: 50 mm
A csövek belső átmérője: 20 mm
A takarólemez két egyes rozetta és egy cső összeállításából áll
A készlet tartalmaz fűtőtest ellátó és elzáró szelepet
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Szín
Fehér
Garancia feltételei
20%