Mexen G00 termosztatikus szett szögletes burkolattal R, arany - W901-900-904-50
search
Index:
W901-900-904-50
Szín:
Arany
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Arany - ()
A Mexen G00 termosztatikus szett szögletes burkolattal R, arany ideális megoldás azok számára, akik értékelik az eleganciát és a funkcionalitást. Sárgarézből készült, amely biztosítja a tartósságot és az erősséget. Az arany színű szelepek és fejek luxus megjelenést kölcsönöznek. 120°C-ig működik, legfeljebb 10 bar nyomáson. A fagyvédelemnek és a precíz hőmérséklet-szabályozásnak köszönhetően 0-29°C között kényelmes használatot garantál. A rozsdamentes acél rozettákkal ellátott burkolat teljessé teszi az egészet, biztosítva a rendezett megjelenést.
Műszaki adatok:
Szelepek anyaga: Sárgaréz
Szelepek színe: Arany
A szelepek csatlakozási átmérője: G 1/2"
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Fej menet: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Arany
Szabályozási skála: 0-5
Hőmérsékleti tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelem 5°C
Takaró színe: Arany
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Külső rozetták átmérője: 65 mm
Rozetták magassága: 7 mm
Belső lyuk átmérője: 21 mm
Perselyek anyaga: Sárgaréz
Perselyek hossza: 50 mm
Perselyek belső átmérője: 20 mm
A takaró két különálló rozetta és perselyekből áll
A készlet tartalmaz egy fűtőtest szelepet tápszárral és elzáróval
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Szín
Arany
Garancia feltételei
20%