Mexen G00 termosztatikus szögletes szett burkolattal S, fehér - W901-900-909-20
search
Index:
W901-900-909-20
Szín:
Fehér
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Fehér - ()
A Mexen G00 termosztatikus szögletes szett fehér burkolattal ideális megoldás azok számára, akik nagyra értékelik a funkcionalitást és az esztétikát. Sárgarézből készült, magas minőségű és tartós. A szelepek csatlakozási átmérője G 1/2", és a fej menete M30 x 1,5 mm. A maximális működési hőmérséklet 120°C, míg az üzemi nyomás 10 bar. További előnye a fagyvédelem 5°C-on. A burkolat két egyesített rozettából és egy hüvelyből áll, ami esztétikus befejezést garantál.
Műszaki adatok:
Szelepek anyaga: Sárgaréz
Szelepek színe: Fehér
Szelep csatlakozási átmérője: G 1/2"
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Fej menete: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Fehér
Beállítási skála: 0-5
Hőmérséklet-beállítás tartománya: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelem 5°C
Burkolat színe: Fehér
Rozetták anyaga: Rozsdamentes acél
Rozetták szélessége: 65 mm
Rozetták magassága: 7 mm
Belső nyílás átmérője: 21 mm
Hüvelyek anyaga: Sárgaréz
Hüvelyek hossza: 50 mm
Hüvelyek belső átmérője: 20 mm
A burkolat két egyesített rozettából és egy hüvelyből áll
A csomag tartalmaz egy táp- és elzárószelepet is
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Szín
Fehér
Garancia feltételei
20%