Index:
W907-900-905-50
Szín:
Arany
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Arany - ()
A Mexen G00 termosztatikus szett sarokcsatlakozóval és burkolattal R az okos funkcionalitás és elegancia különleges kombinációja. Sárgarézből készült, ezáltal tartósságot és szilárdságot biztosít. Az arany szín minden belső térnek eleganciát kölcsönöz. A betápláló és elzáró fűtőtest szelep lehetővé teszi a könnyű hőmérséklet szabályozást (0-29°C) és a fagyvédelmet. Kompakt kialakítása az alsó csatlakozási távolsággal (50 mm), valamint a fej jobb vagy bal oldali szerelési lehetősége széleskörű telepítési rugalmasságot biztosít.
Műszaki adatok:
Szelep anyaga: Sárgaréz
Szelep színe: Arany
Szelep csatlakozó átmérője: G 1/2"
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Fűtőtest betápláló és elzáró szelep
Alsó csatlakozás 50 mm távolsággal
Fej menete: M30 x 1,5 mm
Fej színe: Arany
Szabályozási skála: 0-5
Hőmérséklet szabályozási tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagyvédelem 5°C
A fej csatlakoztatható a szelep bal vagy jobb oldalára
Burkolat színe: Arany
Rozetta anyaga: Rozsdamentes acél
Rozetta szélessége: 115 x 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső furat átmérője: 21 mm
Béléscsövek anyaga: Sárgaréz
Béléscsövek hossza: 50 mm
Béléscsövek belső átmérője: 20 mm
Fűtőtest csatlakozó furatok távolsága: 50 mm
A burkolat dupla rozetta és két béléscsőből áll
A készlet tartalmaz további csatlakozókat 16x2 mm-es több rétegű csövekhez és 15 mm-es rézcsövekhez
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Ellenállás és tartósság
Szín
Arany
Fedőlap
Igen
Garancia feltételei
20%