Mexen G00 termosztátos szett szögletes/egyenes takarókkal S, Duplex, DN50, arany - W908-900-910-50
search
Index:
W908-900-910-50
Szín:
Arany
Csatlakozó átmérője:
G 1/2"
Szín - Arany - ()
Műszaki adatok:
Szelep anyaga: Réz
Szelep színe: Arany
Szelep csatlakozási átmérője: G 1/2"
Működési hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Alsó csatlakozás 50 mm-es középtávolsággal
Fejegység menete: M30 x 1,5 mm
Fejegység színe: Arany
Állítási skála: 0-5
Hőmérséklet szabályozási tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Fagy elleni védelem 5°C-nál
Lehetőség a fej csatlakoztatására a szelep bal vagy jobb oldalán
Takaró színe: Arany
Rozettás anyaga: Rozsdamentes acél
Rozetta szélessége: 115 x 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső lyuk átmérője: 21 mm
Hüvely anyaga: Réz
Hüvely hossza: 50 mm
Hüvely belső átmérője: 20 mm
Radiátor csatlakozások furattávolsága: 50 mm
A takaró dupla rozetta és két hüvely alkotja
A készlet tartalmaz kiegészítő csatlakozókat 16x2 mm-es többrétegű csövekhez és 15 mm-es rézcsövekhez
Hőmérséklet-szabályozás
1 MPa
A termék alkalmas olyan berendezésekben való használatra, ahol a munkanyomás elérheti az 1 MPa-t (10 bar). Ez egy fontos paraméter, amely biztosítja a megfelelő és biztonságos működést a viszonylag magas nyomású rendszerekben.
Ellenállás és tartósság
Szín
Arany
Fedőlap
Igen
Garancia feltételei
20%